🔥 ŁAP 20 ZŁ RABATU 🔥 NA WSZYSTKO PRZY ZAKUPIE ZA MIN. 200 ZŁ. TYLKO DO JUTRA! ŁAP ZANIM ZNIKNIE! 🔥 20 ZŁ RABATU 🔥 NA WSZYSTKO PRZY ZAKUPIE ZA MIN. 200 ZŁ. TYLKO DO JUTRA!

 • 00 dni
 • 00 godz.
 • 00 min.
 • 00 sek.
SKORZYSTAJ

ZRÓB ZAKUPY I SKORZYSTAJ Z RABATU  

WIOSENNA WYPRZEDAŻ

Warsztat i auto

95 produktów
 • Najpopularniejsze
 • Bestseller
 • Trafność wyszukiwania
 • Cena rosnąco
 • Cena malejąco
 • Nazwa produktu od A do Z
 • Nazwa produktu od Z do A
Najpopularniejsze
Kategorie
Filtruj
Sortuj

 

Narzędzia do domowego kącika majsterkowicza – akcesoria do warsztatu i auta

Dobre wyposażenie domowego warsztatu daje możliwość samodzielnego wykonania wielu, nawet skomplikowanych, czynności związanych z pracami budowlanymi i montażowymi w domu. Warto wybierać produkty dobrej jakości. To daje gwarancję, że elektronarzędzia i sprzęt do domowego warsztatu będą bezawaryjnie działać przez długie lata. Sprawdź, co znajdziesz w ofercie Biedronka Home.

Elektronarzędzia – fachowa pomoc w domowym warsztacie

Absolutne minimum wyposażenia w domowym warsztacie to wkrętarka i wiertarka (albo jeszcze wygodniej w formie wiertarko-wkrętarki), które przydają się w podstawowych pracach. Jednak idąc krok dalej, chcąc wykonać np. samodzielnie półkę czy stojak na kwiaty, warto wyposażyć się też w szlifierkę kątową (lub oscylacyjną), pilarkę tarczową czy wiertarkę udarową. Przy takim zestawie elektronarzędzi można już samodzielnie wykonać większość prac w domu i ogrodzie. Dla domowych majsterkowiczów, którzy lubią pracę z drewnem, przydatna będzie też wyrzynarka sieciowa.

Narzędzia warsztatowe – sieciowe czy akumulatorowe?

Które elektronarzędzia lepiej się sprawdzą – te zasilane z sieci (na kablu) czy akumulatorowe (bezprzewodowe)? 

Niewątpliwą korzyścią sprzętu akumulatorowego jest ich wysoka mobilność. Możemy je wykorzystać w dowolnym miejscu, bez szukania dostępu do gniazdka elektrycznego. Bezprzewodową wkrętarką bez problemu zamocujemy karmik w odległym końcu ogrodu i skręcimy meble ogrodowe bez plączących się kabli pod nogami. Wadą jest ograniczony czas pracy na jednej baterii. Jednak jest i na to sposób – wystarczy kupić wymienny akumulator. Nowoczesne ładowarki do elektronarzędzi potrzebują mało czasu do pełnego naładowania akumulatora.

Z kolei elektronarzędzia sieciowe (np. wiertarka udarowa) są lepszym wyborem, gdy potrzebujemy mocnego sprzętu do wymagających zadań. Oczywistym ograniczeniem jest długość kabla i dostęp do sieci elektrycznej, ale zazwyczaj przedłużacze rozwiązują ten problem.

Narzędzia przydatne w garażu, w domu i w warsztacie – niezbędnik majsterkowicza

Elektronarzędzia to podstawa wyposażenia domowego warsztatu. Ale to nie wszystko. Czego jeszcze nie powinno zabraknąć w zestawie narzędzi? Na pewno przydadzą się zestawy śrubokrętów, śrub, wkrętów i wierteł do różnych materiałów, dłuta, ostrzałki do noży, ściski stolarskie, klucze, piła, młotek, suwmiarka czy klucze nasadowe. Podchodząc do tematu kompleksowo, warto wybrać zestaw akcesoriów do DIY obejmujących ponad 200 elementów, w m.in. tym wiertła, śruby, kołki i końcówki do wkrętarek.

Sprawdź, jakie narzędzia są niezbędne w każdym domu>>

Akcesoria samochodowe: ładowarki, uchwyty na telefon, transmiter

Garaż to świetne miejsce na przechowywanie narzędzi, ale nie zapominajmy, że to przede wszystkim miejsce na samochód i akcesoria do niego niezbędne. Oprócz kosmetyków do pielęgnacji auta, polecamy każdemu kierowcy ładowarki samochodowe podłączane do gniazda zapalniczki z wejściem na różne gniazda USB. Polerka samochodowa zadba o błyszczący lakier, a uchwyty na telefon do auta to niezbędne wyposażenie każdego kierowcy.

100% bezpieczne płatności z PAYU

100%

bezpieczne płatności z PAYU

Wysyłka w 24h

Czas realizacji

1-3 dni robocze

60 na zwrot

60 dni

na zwrot dla zalogowanych klientów

Gwarancja jakości

Gwarancja

jakości

Moja biedronka program lojalnościowy

Moja biedronka

program lojalnościowy