Jak w prosty sposób podnieść wartość swojego mieszkania

Jak w prosty sposób podnieść wartość swojego mieszkania

Podniesienie wartości swojego mieszkania w kilku krokach może być łatwiejsze niż myślisz. Skorzystaj z naszych podpowiedzi i przygotuj swoją nieruchomość na codzienność i sprzedaż.

Czytaj
Przydatne gadżety dla Twojego kota

Przydatne gadżety dla Twojego kota

Aby zapewnić nowemu kociakowi szczęśliwy i zdrowy dom, należy wcześniej przygotować kilka rzeczy. Przygotuj się na powitanie nowego pupila! Stwórz wygodny i bezpieczny świat dla swojego kota.
Czytaj

Wszystkie inspiracje

Wszystkie Hobby Dziecko Okazje Moda Warsztat i auto Elektronika Kuchnia Dom i ogród
72 artykułów

Blog

26.05.2024

Grill gazowy, elektryczny czy węglowy – co jest zd...

Zastanawiasz się, jak wybrać grill do ogrodu? Dowiedz się więcej o grillu gazowym, elektrycznym i węglowym. Przeczytaj nasz poradnik i kup idealny grill.

Dom i ogród

24.05.2024

Pomysły i inspiracje na dekoracje okien

Nie masz pomysłu na to, jak sprawić, by Twoje okna prezentowały się lepiej? Przeczytaj ten artykuł i przekonaj się, że kilka dekoracji może całkowicie odmienić wystrój okien!

Dom i ogród

23.05.2024

Kącik grillowy w ogrodzie, na tarasie lub balkonie...

Przygotuj swój kącik grillowy z Biedronka Home! W tym praktycznym poradniku znajdziesz wskazówki, jak bezpiecznie zaprojektować przestrzeń na grilla, jaki sprzęt do grillowania wybrać oraz jak podzielić kącik na strefy.

Dom i ogród

10.05.2024

Jak działa robot do mycia okien? Czy zapewnia idea...

Roboty do mycia okien to innowacyjne rozwiązanie dla tych, którzy pragną cieszyć się idealnie czystymi szybami bez konieczności angażowania własnego wysiłku. Działają one automatycznie, poruszając się po powierzchni szkła i skutecznie usuwając zabrudzenia. Wyposażone są w specjalne systemy mocowania oraz sensory, które pozwalają im na precyzyjne poruszanie się po oknach, zapewniając tym samym szybkie i komfortowe czyszczenie. Roboty do mycia okien są coraz częściej wybierane jako uzupełnienie nowoczesnych gospodarstw domowych, umożliwiając utrzymanie czystości okien z minimalnym wysiłkiem.

Dom i ogród

07.05.2024

Mycie okien. Jak umyć okna, by nie było smug?

Odkryj sprawdzone sposoby na błyszczące okna bez smug z Biedronka Home! Mycie okien może wydawać się żmudnym zadaniem, ale z właściwymi narzędziami i technikami, możesz osiągnąć idealnie czyste szyby bez żadnych smug. Kluczem do sukcesu jest użycie miękkiej ściereczki z mikrofibry oraz odpowiedniego środka czyszczącego, który nie pozostawia resztek. Pamiętaj, aby myć okna w pochmurny dzień, aby szybko schnący roztwór nie tworzył smug. Poruszaj ściereczką w jednym kierunku na wewnętrznych szybach, a w przeciwnym na zewnętrznych, co pozwoli Ci zidentyfikować, po której stronie znajdują się ewentualne smugi.

Dom i ogród

02.05.2024

Domowe sposoby czyszczenia dywanów i wykładzin

Dywany i wykładziny są nie tylko elementem dekoracyjnym naszych domów, ale też codziennie narażone są na zabrudzenia i kurz. Biedronka Home przedstawia skuteczne domowe metody czyszczenia dywanów i wykładzin, które przywrócą im świeżość bez konieczności korzystania z drogich środków chemicznych. Wśród rekomendowanych rozwiązań znajdziemy użycie mieszanki wody z octem do neutralizacji nieprzyjemnych zapachów, a także zastosowanie sody oczyszczonej do usuwania plam i odświeżania tkanin. Poradnik zawiera także wskazówki, jak regularne odkurzanie i właściwe usuwanie plam mogą znacząco przedłużyć żywotność dywanów i wykładzin, zachowując ich kolor i strukturę na dłużej. Zastosowanie się do tych wskazówek pozwoli na utrzymanie czystości i estetyki podłóg w każdym domu.

Dom i ogród

30.04.2024

Sztuczne kwiaty – czy warto je kupić? Jak udekorow...

Sztuczne kwiaty coraz częściej pojawiają się w naszych domach i na balkonach. Jakie są zalety i wady tych elementów dekoracji? Jak je ciekawe zaaranżować? Wszystkiego dowiesz się z naszego artykułu!

Dom i ogród

26.04.2024

Porządki w łazience. Jak pozbyć się osadów i kamie...

Wiosenne porządki w łazience mogą stać się prostsze dzięki sprawdzonym metodom oferowanym przez Biedronka Home. Utrzymywanie czystości w łazience, zwłaszcza przy umywalce i na armaturze, jest wyzwaniem z powodu ciągłego osadzania się kamienia i osadów z mydła. Aby skutecznie się ich pozbyć, ważne jest regularne stosowanie specjalnie do tego przeznaczonych produktów, które nie tylko rozpuszczają kamień i osady, ale także chronią powierzchnie przed ich ponownym powstawaniem.

Dom i ogród

19.04.2024

Szafa kapsułowa – na czym polega i jak ją stworzyć...

Na czym polega koncepcja szafy kapsułowej? Jak ją stworzyć? Komu najlepiej się sprawdzi taki typ garderoby? Wszystkiego dowiesz się z tego artykułu!