Sprawdź nasze inspiracje

Okazje

Wielkanoc i wiosenne sprzątanie w domu i ogrodzie

Wielkanoc tuż, tuż, więc czas na wielkie porządki! Jak posprzątać dom lub mieszkanie? W jakiej kolejności wykonać zadania porządkowe i kiedy się za nie zabrać?

Wszystkie inspiracje

Wszystkie Hobby Dziecko Okazje Moda Warsztat i auto Elektronika Kuchnia Dom i ogród
223 artykułów

Blog

26.05.2024

Grill gazowy, elektryczny czy węglowy – co jest zd...

Zastanawiasz się, jak wybrać grill do ogrodu? Dowiedz się więcej o grillu gazowym, elektrycznym i węglowym. Przeczytaj nasz poradnik i kup idealny grill.

Dom i ogród

24.05.2024

Pomysły i inspiracje na dekoracje okien

Nie masz pomysłu na to, jak sprawić, by Twoje okna prezentowały się lepiej? Przeczytaj ten artykuł i przekonaj się, że kilka dekoracji może całkowicie odmienić wystrój okien!

Dom i ogród

23.05.2024

Kącik grillowy w ogrodzie, na tarasie lub balkonie...

Przygotuj swój kącik grillowy z Biedronka Home! W tym praktycznym poradniku znajdziesz wskazówki, jak bezpiecznie zaprojektować przestrzeń na grilla, jaki sprzęt do grillowania wybrać oraz jak podzielić kącik na strefy.

Blog

22.05.2024

Opiekacz do kanapek – jak wybrać najlepszy

Zastanawiasz się, jaki opiekacz do kanapek warto kupić? Zobacz nasz poradnik i dowiedz się, na co zwrócić uwagę przy zakupie.

Hobby

21.05.2024

Jak zadbać o siebie na wiosnę? 10 praktycznych por...

Wiosna to fantastyczna okazja do wprowadzenia do swojego życia pozytywnych zmian. Jakich? Dowiesz się tego z naszego artykułu!

Okazje

20.05.2024

Dzień Dziecka 2024 – pomysły na najlepsze prezenty...

Nadal nie wiesz, co kupić dziecku na Dzień Dziecka? Bez obaw! W artykule znajdziesz nie tylko pomysły na prezenty, ale też na to, jak ciekawie spędzić ten szczególny dzień ze swoją pociechą!

Hobby

17.05.2024

Jak żyć bardziej ekologicznie? Proste sposoby

Jak być eko na co dzień – porady jak żyć zdrowo i ekologicznie. Przeczytaj, jak prawidłowo segregować odpady, jak korzystać z opakowań wielokrotnego użytku i inne pomysły jak być bardziej eko. Dowiedz się, dlaczego warto żyć ekologicznie.

Kuchnia

14.05.2024

Przepisy na proste i zdrowe śniadania – 10 pomysłó...

Pomysły na szybkie i dodające energii śniadania. Sprawdź, jak zrobić pełnowartościowy posiłek i gdzie go przechować. Dowiedz się więcej o akcesoriach takich, jak: pojemnik na żywność, maselnica, chlebak, mikser, blender, koktajler.

Dom i ogród

10.05.2024

Jak działa robot do mycia okien? Czy zapewnia idea...

Roboty do mycia okien to innowacyjne rozwiązanie dla tych, którzy pragną cieszyć się idealnie czystymi szybami bez konieczności angażowania własnego wysiłku. Działają one automatycznie, poruszając się po powierzchni szkła i skutecznie usuwając zabrudzenia. Wyposażone są w specjalne systemy mocowania oraz sensory, które pozwalają im na precyzyjne poruszanie się po oknach, zapewniając tym samym szybkie i komfortowe czyszczenie. Roboty do mycia okien są coraz częściej wybierane jako uzupełnienie nowoczesnych gospodarstw domowych, umożliwiając utrzymanie czystości okien z minimalnym wysiłkiem.