Wszystkie inspiracje

Wszystkie Hobby Dziecko Okazje Moda Warsztat i auto Elektronika Kuchnia Dom i ogród
7 artykułów

Warsztat i auto

11.11.2023

Akcesoria samochodowe, które warto mieć pod ręką

Zainwestuj w komfort i bezpieczeństwo swojej podróży dzięki szerokiej gamie akcesoriów samochodowych dostępnych w Biedronka Home. Oferujemy nowoczesne i funkcjonalne produkty, które nie tylko ułatwią życie za kółkiem, ale również zapewnią bezpieczeństwo podczas jazdy.

Warsztat i auto

04.09.2023

Narzędzia i akcesoria do domowego warsztatu – top ...

Jesteś w trakcie kompletowania narzędzi do swojego domowego warsztatu? A może po prostu poszukujesz konkretnego sprzętu, który pomoże Ci w pracach remontowych i drobnych naprawach? Poznaj top 7 narzędzi i akcesoriów, które przydadzą się każdemu majsterkowiczowi!

Warsztat i auto

07.03.2023

Szlifierka – rodzaje, zastosowanie, zalety urządze...

Szlifierka to niezwykle przydatne narzędzie w domowym warsztacie. Jeśli zastanawiasz się nad jej kupnem i nie wiesz, którą wybrać, koniecznie przeczytaj nasz artykuł!

Warsztat i auto

04.03.2023

Śrubokręty w domowym warsztacie i kąciku majsterko...

Śrubokręt to niezbędne narzędzie w każdym domu – przyda się zarówno do drobnych napraw lub np. skręcenia nowych mebli. Dzięki temu artykułowi poznasz różne typy wkrętaków i dowiesz się, czym się od siebie różnią.

Warsztat i auto

03.03.2023

Warsztat w garażu – jakie sprzęty i narzędzia wart...

Jeśli marzy Ci się przestrzeń do majsterkowania we własnym garażu, koniecznie przeczytaj ten artykuł. Dowiesz się, jak go urządzić i wyposażyć, aby był funkcjonalny i w pełni odpowiadał Twoim potrzebom.

Warsztat i auto

01.03.2023

CZAS NA REMONT? STWÓRZ SWÓJ WARSZTAT Z NARZĘDZIAMI...

Zestaw odpowiednich narzędzi wysokiej jakości to podstawa udanych napraw i remontów. Niezależnie od tego, czy jesteś profesjonalistą czy majsterkowiczem z zamiłowania, w ofercie marki Niteo znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, by zacząć sezon remontowy pełną parą!

Hobby

30.09.2022

Planujesz metamorfozę domu? Te narzędzia będą niez...

Przygotuj się do remontu i metamorfozy domu. Z tymi narzędziami żadna usterka Cię nie zaskoczy!